Apartament per Qera 1+1,Kompleksi Magnet,prane 21 Dhjetorit.

 • €400.00
Kompleksi Magnet, Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
Qera E zene
Kompleksi Magnet, Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
 • €400.00

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 05
 • Apartament, Komplekse, Magnet, Rezidenciale
 • Tipologjia e pronës
 • 1
 • Dhomë Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 75

Përshkrim

Japim me qera apartament 1+1+Garderobe te kompleksi Kontakt prane 21 Dhjetorit!
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 dhe ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri.
Apartamenti ka mundesi per post parkimi me cmim ekstra,Lirohet ne fune te korrikut,Kemi mundesi per ta pare apartamentin nga afer.
Kompleksi ku ndodhet i ofron te gjitha facilitetet per nje jetes sa me komode.
Organizohet ne :
-Sallon ndenje me kend gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe garderobe.

 • Adresa Kompleksi Magnet, Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
 • Qytetit Tirana
 • Qarku Tirana County
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on August 22, 2023 at 9:43 am
 • ID e Pronës: DH - 05
 • Çmimi: €400.00
 • Madhësia e pronës: 75 m²
 • Dhomë Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipologjia e pronës: Apartament, Komplekse, Magnet, Rezidenciale
 • Statusi i Pronës: Qera

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti