Apartament per qera 2+1+2,i pabanuar me pare,Kompleksi ASL,Rruga e Manastirit.

 • €500.00
Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania
Qera E lire
Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania
 • €500.00

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 45985
 • Apartament, Rezidenciale
 • Tipologjia e pronës
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 120

Përshkrim

Apartament per qera 2+1+2, e sapomobiluar me cdo gje cilesore dhe te re.
e Pabanuar me pare.
Ndodhet ne kompleksin ASL.
Organizohet;
Sallon
Ambient gatimi
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
2 Ballkone
Korridor shperndares.
Cmimi 500 Euro.
Post parkimi me cmim ekstra.

 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania
 • Qytetit Tirana
 • Qarku Tirana County
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on July 26, 2023 at 8:31 am
 • ID e Pronës: DH - 45985
 • Çmimi: €500.00
 • Madhësia e pronës: 120 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipologjia e pronës: Apartament, Rezidenciale
 • Statusi i Pronës: Qera

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Paola Lumi
 • Paola Lumi