Apartament per shitje 2+1,Kompleksi Turdiu

 • €91,600.00
Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 46002
 • Apartament, Rezidenciale
 • Tipologjia e pronës
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 91.6
 • 2024
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrim

Apartamenti ndodhet te Ish Fusha e Aviacionit, Rezidenca “Turdiu”.

Informacion i pergjithshem:

Siperfaqe bruto 91.6m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5.

Organizimi:

Ambjent Ndenjie + Ambjent Gatimi
2 Dhomë Gjumi
1 Tualet
Ballkon

Te dhena te tjera:

Ndërtim i ri.
Izolim termiko-akustik.
Pajisje hidro-mekanike inkaso.
Kompleksi të ofrojn ambjente rekreacioni dhe shërbime për argëtim.
Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode dhe eshte lehte e aksesueshme ne qytet.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
 • Qytetit Tiranë
 • Qarku Qarku i Tiranës
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on August 18, 2023 at 7:38 am
 • ID e Pronës: DH - 46002
 • Çmimi: €91,600.00
 • Madhësia e pronës: 91.6 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Viti i Ndërtimit: 2024
 • Tipologjia e pronës: Apartament, Rezidenciale
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti