Okazion!! Shitet apartament 2+1,Kompleksi Turdiu, ish Fusha e Aviaicionit.

 • €121,700.00
Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 46083
 • Apartament
 • Tipologjia e pronës
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 107

Përshkrim

Apartament per shitje ne Kompleksin  Turdiu,ish Fusha e Aviacionit

Apartamenti organizohet ne

2 dhoma gjumi

sallon dhe kuzhine

ballkon

korridor shperndares

tualet

Siperfaqe 107 m2

Per cdo informacion na kontaktoni

0697015929

 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
 • Qytetit Tiranë
 • Qarku Qarku i Tiranës
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on November 10, 2023 at 3:21 pm
 • ID e Pronës: DH - 46083
 • Çmimi: €121,700.00
 • Madhësia e pronës: 107 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipologjia e pronës: Apartament
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti