Shesim apartament 2+1,i konvertuar ne dy apartamente 1+1,mbikalimi i Kristal Center.

 • €200,000.00
Kristal Center, Tirana, Albania

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 46074
 • Apartament
 • Tipologjia e pronës
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 160

Përshkrim

Apartament 2+1,i kovertuar ne dy apartamente 1+1

83 m2 neto

kati 0

80 m2 verande

i Mobiluar dhe i restauruar

Per nje vizite ne prone na kontaktoni

 • Adresa Kristal Center, Tirana, Albania
 • Qytetit Tiranë
 • Qarku Qarku i Tiranës
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on October 23, 2023 at 3:15 pm
 • ID e Pronës: DH - 46074
 • Çmimi: €200,000.00
 • Madhësia e pronës: 160 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipologjia e pronës: Apartament
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Fabian Breganaku
 • Fabian Breganaku