Shitet Apartament 1+1,Kompleksi Turdiu.

 • €97,000.00
Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 45947
 • Apartament, Turdiu
 • Tipologjia e pronës
 • 1
 • Dhomë Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 81

Përshkrim

Apartamenti ndodhet te Ish Fusha e Aviacionit, Rezidenca “Turdiu”.

Informacion i pergjithshem:

Siperfaqe bruto 81m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9.

Organizimi:

Ambjent Ndenjie + Ambjent Gatimi
1 Dhomë Gjumi
1 Tualet
Ballkon

Te dhena te tjera:

Ndërtim i ri.
Izolim termiko-akustik.
Pajisje hidro-mekanike inkaso.
Kompleksi të ofrojn ambjente rekreacioni dhe shërbime për argëtim.
Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode dhe eshte lehte e aksesueshme ne qytet.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontakton

 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
 • Qytetit Tiranë
 • Qarku Qarku i Tiranës
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on June 20, 2023 at 12:27 pm
 • ID e Pronës: DH - 45947
 • Çmimi: €97,000.00
 • Madhësia e pronës: 81 m²
 • Dhomë Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipologjia e pronës: Apartament, Turdiu
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Fabian Breganaku
 • Fabian Breganaku