shitet apartament 2+1, Turdiu Garden Residence,

 • €98,000.00
Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 46004
 • Apartament, Turdiu
 • Tipologjia e pronës
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 98

Përshkrim

Apartamenti ndodhet te Ish Fusha e Aviacionit, Rezidenca “Turdiu”.

Informacion i pergjithshem:

Siperfaqe bruto 98 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9

Organizimi:

Ambjent Ndenjie + Ambjent Gatimi
2 Dhomë Gjumi
1 Tualet
Ballkon

Te dhena te tjera:

Ndërtim i ri.
Izolim termiko-akustik.
Pajisje hidro-mekanike inkaso.
Kompleksi të ofrojn ambjente rekreacioni dhe shërbime për argëtim.
Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode dhe eshte lehte e aksesueshme ne qytet.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!-

 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
 • Qytetit Tiranë
 • Qarku Qarku i Tiranës
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on August 18, 2023 at 7:40 am
 • ID e Pronës: DH - 46004
 • Çmimi: €98,000.00
 • Madhësia e pronës: 98 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipologjia e pronës: Apartament, Turdiu
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti