Shitet Apartament 2+1+2 Kompleksi Oasis Residence,Unaza e Re.

 • €125,700.00
Unaza e Re, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Shitje E lire
Unaza e Re, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
 • €125,700.00

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 46020
 • Apartament, Rezidenciale
 • Tipologjia e pronës
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 109.3

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1, Kompleksi Oasis Residence.

Informacion mbi Apartamentin:

• Kati i 7
• Sipërfaqja e apartamentit: 109.3 m2

Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes dhe Ambjent gatimi
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• Ballkon

Cilësime të tjera:
• Me ashensor.
• Ndertime cilesore.
• I investuar.

Per cdo informacion mund te kontaktoni ne numrin e telefonit :  +355 69 70 15 929

 • Adresa Unaza e Re, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
 • Qytetit Tirana
 • Qarku Tirana County
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on August 22, 2023 at 2:19 pm
 • ID e Pronës: DH - 46020
 • Çmimi: €125,700.00
 • Madhësia e pronës: 109.3 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipologjia e pronës: Apartament, Rezidenciale
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti