Shitet Apartament 2+1+2, Kompleksi Turdiu,ne ndertim.

 • €123,000.00
Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 09
 • Apartament, Komplekse, Rezidenciale, Turdiu
 • Tipologjia e pronës
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 123

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2 tek Rezidenca Turdiu ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit me siperfaqe totale 123 m2, kati i 10.
Organizimi: Salloni ndenjejes+ gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.
E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori.
. E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.

 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
 • Qytetit Tiranë
 • Qarku Qarku i Tiranës
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on June 17, 2023 at 11:18 am
 • ID e Pronës: DH - 09
 • Çmimi: €123,000.00
 • Madhësia e pronës: 123 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipologjia e pronës: Apartament, Komplekse, Rezidenciale, Turdiu
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti