Shitet apartament 2+1+2,Kompleksi Magnet,21 Dhjetori.

 • €178,000.00
Kompleksi Magnet, Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
Shitje E lire
Kompleksi Magnet, Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
 • €178,000.00

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 15
 • Apartament, Rezidenciale
 • Tipologjia e pronës
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 108

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1,i mobiluar.
Rruga Ndre Mjeda,Kompleksi Magnet.

Informacion per apartamentin:
-Siperfaqe bruto 108 m2
-Kati i 6.
-Sallon dhe kuzhine
-Dhoma gjumi
-2 Tualete
-Ballkon
~
~
Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit
068 22 27 130

 • Adresa Kompleksi Magnet, Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
 • Qytetit Tirana
 • Qarku Tirana County
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on June 20, 2023 at 8:23 am
 • ID e Pronës: DH - 15
 • Çmimi: €178,000.00
 • Madhësia e pronës: 108 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipologjia e pronës: Apartament, Rezidenciale
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti