Shitet apartament 2+1+2,Kompleksi Oasis,Astir.

 • €156,000.00
Teodor keko

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 46141
 • Apartament
 • Tipologjia e pronës
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 111

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Kompleksi Oasis. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te godines se dyte , ne ndertim.
Ambjenti organizohet nga korridori shperndares, salloni me ambient gatimi , 2 dhoma gjumi dhe dy tualete si dhe nje ballkon.
Ka orientim shume te mire .
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte.
Per me shume informacion kontakto ne numrin e telefonit 0697015929

 • Adresa Teodor keko
 • Qytetit Tiranë
 • Kodi Postar 1001

Detaje

Updated on February 5, 2024 at 12:54 pm
 • ID e Pronës: DH - 46141
 • Çmimi: €156,000.00
 • Madhësia e pronës: 111 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipologjia e pronës: Apartament
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti