Shitet apartament 2+1+2,Kompleksi Square 21,Rruga e Kvajes.

 • €253,400.00
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 46116
 • Apartament
 • Tipologjia e pronës
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 126

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne Kompleksin Square 21,Rruga e Kavajes.
Apartamenti organizohet
2 dhoma gjumi
sallon dhe kuzhine
2 tualete
ballkon
Disponon hipoteke
Siperfaqe 126.7
Kati 3
Per nje vizite ne prone na kontaktoni
0697015929

 • Adresa Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
 • Qytetit Tiranë
 • Qarku Qarku i Tiranës
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on November 24, 2023 at 1:45 pm
 • ID e Pronës: DH - 46116
 • Çmimi: €253,400.00
 • Madhësia e pronës: 126 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipologjia e pronës: Apartament
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti