Shitet Apartament 2+1+2,Univers City.

 • €97,900.00
Univers City, Rruga Gryka e Kaçanikut, Laknas, Albania
Shitje E lire
Univers City, Rruga Gryka e Kaçanikut, Laknas, Albania
 • €97,900.00

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 46013
 • Apartament, Rezidenciale
 • Tipologjia e pronës
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 131.4

Përshkrim

Apartamenti ndodhet te Univers City.

Informacion i pergjithshem:

Siperfaqe bruto 131.4 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8.

Organizimi:

Ambjent Ndenjie + Ambjent Gatimi
2 Dhomë Gjumi
2 Tualete
Ballkon

Te dhena te tjera:

Ndërtim i ri.
Izolim termiko-akustik.
Pajisje hidro-mekanike inkaso.
Kompleksi të ofrojn ambjente rekreacioni dhe shërbime për argëtim.
Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode dhe eshte lehte e aksesueshme ne qytet.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Adresa Univers City, Rruga Gryka e Kaçanikut, Laknas, Albania
 • Qytetit Laknas
 • Qarku Tirana County
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on August 22, 2023 at 9:54 am
 • ID e Pronës: DH - 46013
 • Çmimi: €97,900.00
 • Madhësia e pronës: 131.4 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipologjia e pronës: Apartament, Rezidenciale
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti