Shitet Apartament 2+1,Kompleksi Square 21,Rruga e Kavajes.

 • €210,000.00
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 10
 • Apartament, Rezidenciale
 • Tipologjia e pronës
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 85

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1,i perfunduar.
Me hipoteke.
Square 21,Rruga e Kavajes

Informacion per apartamentin:
-Siperfaqe bruto 85 m2
-Kati i 2
-Sallon dhe kuzhine
-2Dhoma gjumi
-Tualet
-Ballkon
Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit
069 70 15 929
ose na vizitoni prane zyrave tona
Rruga e Kavajes,Condor Center

 

 • Adresa Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
 • Qytetit Tiranë
 • Qarku Qarku i Tiranës
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on August 22, 2023 at 9:43 am
 • ID e Pronës: DH - 10
 • Çmimi: €210,000.00
 • Madhësia e pronës: 85 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipologjia e pronës: Apartament, Rezidenciale
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti