Shitet Apartament 3+1+2,ne ndertim,Kompleksi Turdiu.

 • €120,000.00
Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 08
 • Apartament, Turdiu
 • Tipologjia e pronës
 • 3
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 119

Përshkrim

Shitet Apartament 3+1+2 tek Rezidenca Turdiu ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit me siperfaqe totale 119 m2, kati i 9.
Organizimi: Salloni ndenjejes+ gatim, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori.

E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.

Per cdo Informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.

 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
 • Qytetit Tiranë
 • Qarku Qarku i Tiranës
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on June 16, 2023 at 3:05 pm
 • ID e Pronës: DH - 08
 • Çmimi: €120,000.00
 • Madhësia e pronës: 119 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipologjia e pronës: Apartament, Turdiu
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti