Shitet Apartament 3+1+2,ne ndertim,Kompleksi Turdiu.

 • €127,350.00
Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 07
 • Apartament, Rezidenciale, Turdiu
 • Tipologjia e pronës
 • 1
 • Dhomë Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 116

Përshkrim

Shitet Apartament 3+1+2 tek Rezidenca Turdiu ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit me siperfaqe totale 115.8 m2, kati i 8 teknik.
Organizimi: Salloni ndenjejes+ gatim, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori.

E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.

Per cdo Informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.

 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
 • Qytetit Tiranë
 • Qarku Qarku i Tiranës
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on July 28, 2023 at 9:42 am
 • ID e Pronës: DH - 07
 • Çmimi: €127,350.00
 • Madhësia e pronës: 116 m²
 • Dhomë Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipologjia e pronës: Apartament, Rezidenciale, Turdiu
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti