Shitet Dublex me oborr,Porto Lalzi,Hamallaj.

 • €290,000.00
Porto Lalzi | Yacht Lifestyle, Gjiri Lalzit 1925, Hamallaj, Albania
Shitje E lire
Porto Lalzi | Yacht Lifestyle, Gjiri Lalzit 1925, Hamallaj, Albania
 • €290,000.00

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 45942
 • Duplex, Rezidenciale
 • Tipologjia e pronës
 • 3
 • Dhoma Gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 172

Përshkrim

Duplexi ndodhet tek Porto Lalzi, ne Hamallaj me nje siperfaqe totale prej 172m2 nga te cilat siperfaqe e brendshme jane 154.6m2 dhe 59.2m2 ne katin e pare dhe te dyte me orjentim Jug
Organizohet ne katin e pare me 1 sallon te bollshem, 1 kuzhine dhe 1 tualet, 1 ballkon dhe oborr 60m2 ndersa kati i dyte eshte me 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon dhe jepet i perfunduar me te gjitha punimet bazike.
Porto Lalzi eshte nje nder residencat me te fundit qe po realizohet ne zonen e Hamallaj e cila pozicioniet ne vijen e pare bregdetare me nje cilesi ndertimi mjaft te mire, security 24/7 dhe nje organizim te sakte te residences qe ben te mundur te ofroje shume facilitete, komoditet dhe qetesi per banoret dhe per ftuarit e residences, duke ofruar nje port jahtesh, qendra argetimi me bare, restorante, qender tregtare dhe hapsira te ndryshme qetesuse.
Per me shume informaicone ose vizite ne prone na kontaktoni!

 • Adresa Porto Lalzi | Yacht Lifestyle, Gjiri Lalzit 1925, Hamallaj, Albania
 • Qytetit Hamallaj
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on June 20, 2023 at 9:43 am
 • ID e Pronës: DH - 45942
 • Çmimi: €290,000.00
 • Madhësia e pronës: 172 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipologjia e pronës: Duplex, Rezidenciale
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti