Shitet Vile, Sip Totale 391 m2, Rolling Hills.

 • €1,400,000.00
Rolling Hills Luxury Residences, Tirana, Albania
Shitje E lire
Rolling Hills Luxury Residences, Tirana, Albania
 • €1,400,000.00

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 04
 • Komplekse, Rezidenciale, Rolling Hills, Vilë
 • Tipologjia e pronës
 • 391
 • 523
 • Lot m²

Përshkrim

“Rolling Hills” 2 është një nga komplekset më të reja të vilave elegante dhe plot stil, vazhdimësi e suksesit të “Rolling Hills” 1, e cila do të ofrojë një arkitekturë të ndërthurur përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth. “Rolling Hills” 2 shtrihet mes gjelbërimit të kodrinave të Lundrës vetem 8 km nga Sheshi “Skënderbej” Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash si “Rolling Hills” 1 Residence, “Long Hills” residence, shumë afër me Tirana East Gate, “Tirana International School”, “World Academy”, Shkolla 9-vjecare “Kings Tirana” dhe me akses të lehtë me fshatrat piktoreske perreth. Rezidenca është e pozicionuar mes gjelbërimit, larg zhurmës së qytetit, gjë e cila ju garanton një jetesë të shëndetshme, komode dhe mjaft të qetë. Projekti “Rolling Hills” 2 ofron 36 Vila të cilat kanë një orientim shumë të mirë me qëllim shfrytëzimin maksimal të dritës natyrale. Distanca e konsiderueshme midis vilave do t’ju ofrojë rezidentëve të saj më shumë hapësira dhe pamje mahnitëse të zonës përreth. Avantazhet e të jetuarit në “Rolling Hills” 2 Residence.
Sip. kati Nentoke 85 m2
Sip.kati Perdhe 166  m2
Sip.kati i Pare 120 m2
Sip.Verande 23.5 m2

Është parashikuar të mbarojë brenda muajit dhjetor 2023.

Ne faze Perfundimi.

 • Adresa Rolling Hills Luxury Residences, Tirana, Albania
 • Qytetit Tirana
 • Qarku Tirana County
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on June 16, 2023 at 11:26 am
 • ID e Pronës: DH - 04
 • Çmimi: €1,400,000.00
 • Madhësia e pronës: 391 m²
 • Sipërfaqja e Tokës: 523 m²
 • Tipologjia e pronës: Komplekse, Rezidenciale, Rolling Hills, Vilë
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti