Super Apartament per shitje ne Fresk 2+1+verande.

 • €150,000.00
Grudë-Fushë, Albania

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 46132
 • Apartament
 • Tipologjia e pronës
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 97

Përshkrim

Apartament per shitje 2+1+verande
Siperfaqe totale 131 m2
Siperfaqe 32 m2
Kati 4
Apartamenti eshte i mobiluar dhe i investuar ne detaje.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni

 • Adresa Grudë-Fushë, Albania
 • Qytetit Grudë-Fushë
 • Qarku Qarku i Shkodrës
 • Kodi Postar 1001
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on December 11, 2023 at 1:31 pm
 • ID e Pronës: DH - 46132
 • Çmimi: €150,000.00
 • Madhësia e pronës: 97 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipologjia e pronës: Apartament
 • Statusi i Pronës: Shitje

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Paola Lumi
 • Paola Lumi