Vile per qera ne zonen e Tegut,260 m2 Colombo 2.

 • €2,500.00
TEG - Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania
Qera E lire
TEG - Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania
 • €2,500.00

Informacion i përgjithshëm

ID e Pronës: DH - 46114
 • Vilë
 • Tipologjia e pronës
 • 3
 • Dhoma Gjumi
 • 4
 • Tualete
 • 2
 • Garazhe
 • 260
 • 385
 • Lot m²

Përshkrim

Japim vilë me qira pranë TEG.

Vila ndodhet në Rezidencen Colombo 2 me akses të shpejtë në rrugën kryesore, në një nga zonat më të preferuara dhe elitare e cila karakterizohet nga komplekse rezidenciale vilash, larg zhurmës dhe kaosit urban, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër e qetësisë.

Organizohet nga tre kate në të cilat janë 3 dhoma gjumi, 4 tualete, 1 studio, 2 sallone te medhaja, 2 kuzhina te vecuara, 2 parkime dhe nje oborr te madhe.

Karakteristikat:
Siperfaqe ndertimi 260 m2

Siperfaqe trualli 385 m2

Për informacione të mëtejshme, ju lutem më kontaktoni.

 • Adresa TEG - Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania
 • Qytetit Tiranë
 • Qarku Qarku i Tiranës
 • Kodi Postar 1045
 • Shteti Albania

Detaje

Updated on November 22, 2023 at 2:11 pm
 • ID e Pronës: DH - 46114
 • Çmimi: €2,500.00
 • Madhësia e pronës: 260 m²
 • Sipërfaqja e Tokës: 385 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 4
 • Garazhe: 2
 • Tipologjia e pronës: Vilë
 • Statusi i Pronës: Qera

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Arnold Kurti
 • Arnold Kurti